Spędź radośnie Dzień Misia!

Spędź radośnie Dzień Misia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

My, pedagodzy i rodzice jesteśmy profesjonalistami w znajomości nietypowych świąt i specjalnych dni, dzięki którym możemy spędzić z dziećmi kreatywnie czas! Zwłaszcza w przedszkolach i żłobkach (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) się to sprawdza: okazja do zorganizowania tematycznego dnia pełnego zabaw i ciekawych zajęć jest zawsze mile widziana i wyczekiwana – zarówno przez dorosłych jak i dzieci!

Nadszedł listopad, a to oznacza lubiany przez każdego…Dzień Pluszowego Misia! Obchodzimy go już za kilka dni – 25 listopada!
Warto z tej okazji zorganizować coś specjalnego. Każdy maluch uwielbia misie, a i dorośli mają do nich słabość. Powinniśmy wszyscy razem – najlepiej jak potrafimy – uczcić ten wspaniały dzień!

ATMOSFERA

Na pewno warto stworzyć misiową atmosferę! Można zrobić i użyć wszelkich misiowych dekoracji, jakie tylko wpadną nam do głowy. Czy będą to wycięte szablony misiów na kolorowym papierze czy też naklejki na okno – to już wasza inicjatywa i działanie wyobraźni! Możemy przygotować gazetkę czy użyć misiów pluszowych ze żłobka/przedszkola, by stworzyć mini-wystawę. Super pomysłem są również balony, na których można namalować miśki.

PRACE PLASTYCZNE

To na pewno nieodłączny element z okazji Dnia Misia! Dzieci uwielbiają plastykę wszelkiego rodzaju, dlatego nie może zabraknąć jej w tak ważnym dniu. Możecie stworzyć przepiękne dzieła! Użyjcie talerzyków papierowych, by stworzyć główkę misia, farb, kartonów, odciśnijcie rączki – frajdy będzie co nie miara!

MUZYKA I TAŃCE

Muzyka, tańce i śpiew – kto tego nie kocha?! Dzieci uwielbiają muzyczne szaleństwo! W dobie internetu jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę wiele tematycznych piosenek, do których można potańczyć i pobujać się w rytm. Piosenki o misiu na pewno zapadną dzieciom w pamięć!

GOTOWY PAKIET – PROPOZYCJE ĆWICZEŃ I ZABAW

Eduka Center wspiera pracę pedagogów i rodziców – wiemy jak ważne są dni tematyczne, dlatego nie zabrakło u nas w ofercie specjalnego pakietu z okazji Dnia Misia!
Znajdziecie go na naszej stronie, TUTAJ.
Pakiet zawiera aż 30 stron nauki i zabawy. Zawiera plakaty, które można zalaminować i powiesić na gazetce, co wprowadzi do sali wyjątkowy klimat. Znajdziecie w nim także plansze, które mogą posłużyć do omawiania tematu. Wraz z dziećmi nazywajcie widoczne na zdjęciach misie.
Nie zabraknie także ćwiczeń i zabaw takich jak: tort dla misia w jego święto, odszukaj druga połowę, pomóż misiowi odnaleźć drogę do lasu, policz misie.

Na pewno warto zaopatrzyć się przed Dniem Misia w pakiet edukacyjny oraz pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować niezapomniane zajęcia! Dzień Misia już w środę – życzymy wam więc wspaniałej zabawy i cudownych, misiowych wspomnień!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.