sportowy box od Eduka Center

Sportowy Box od Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ruch to zdrowie! Wie o tym niemal każdy dorosły, a rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak codzienna dawka ruchu pozytywnie wpływa na małego człowieka!

Dzieci rozpiera energia, którą powinniśmy im pomóc spożytkować odpowiednio! Dlatego tak ważne jest byśmy pozwolili dzieciom skakać, biegać, jeździć na rowerkach czy pływać. Ruch można zaproponować dzieciom w różnej formie, a używając odrobiny wyobraźni możemy zorganizować świetne zajęcia ruchowe, które dostarczą maluchom niezbędnej dawki aktywności fizycznej, dzięki czemu poczują się one szczęśliwsze, a i będą zdrowsze.

Propozycji jest naprawdę wiele, a  my dziś chcielibyśmy zaproponować wam pakiety i kursy stworzone autorsko przez nas – Eduka Center.

W dzisiejszym artykule postanowiliśmy zrobić spis wszystkich naszych pomocy, jakie wiążą się z RUCHEM dziecka, co nazwaliśmy Sportowy Box.
Zapraszamy do poznania naszych propozycji!

KARTY SPORTOWYCH POLECEŃ

Karty te znajdziecie na naszej stronie z pomocami TUTAJ. Możemy nazwać je naszym bestsellerem, gdyż wiele osób już z nich skorzystało, chwaląc pomysł ich stworzenia. Karty poleceń, które polegają na tym, iż dorosły czyta polecenie, a dziecko wykonuje dany ruch zawierają gimnastyczne aktywności, takie jak: zrób dwa pajacyki czy wykonaj jeden podskok. 

Z kolei karty naśladowcze dzielą się na kategorie: czynności, zwierzęta. Pakiet zawiera również ćwiczenie pod tytułem Kolorowa Ścieżka, którą pokochają maluchy. Ich zadaniem będzie przejście przez ścieżkę, układając wycięte elementy na odpowiednich kartkach. Ten pakiet jest idealny na co dzień! 

Z Kartami Sportowych Poleceń każdy dzień będzie charakteryzował się niebanalną aktywnością fizyczną i szczerym uśmiechem dzieci. Musicie je mieć!

ZABAWY RUCHOWE E-BOOK

E-book ten idealny jest dla dzieci do lat 4. Zawiera zarówno część teoretyczną, krótko opisującą zalety ruchu oraz część praktyczną, w której znajdziecie propozycje wielu zabaw ruchowych, które podzielono na dwie części. 

W e-booku zawarto propozycje zajęć głównych oraz zabaw wyciszających, które są równie ważne. Przy każdej z zabaw został opisany CEL i PRZEBIEG zajęć.

E-book ten jest idealny do zaplanowania aktywności oraz relaksacji po wysiłku. Sprawdzi się zarówno w żłobku, przedszkolu jak i domowym zaciszu. Znajdziecie go TUTAJ.

KURS ON-LINE Sprytni Motorycznie. Wspieranie rozwoju motoryki dużej u dzieci.

Propozycja dla tych, którzy pragną o ruchu, motoryce dużej, dowiedzieć się czegoś znacznie więcej. 
Kurs znajdziecie TUTAJ – nadal możecie nabyć go w cenie promocyjnej. 

 To profesjonalne szkolenie, w którym znajdziesz ogrom wiedzy i inspiracji do przeprowadzenia ciekawych zabaw i ćwiczeń. Na naszym kursie zdobędziecie wiedzę z zakresu przebiegu rozwoju motorycznego, dowiecie się w jaki sposób rozpoznać zaburzenia motoryczne u dziecka, a także jak rozwijać motorykę dużą.

 Liczne przykłady ćwiczeń i zabaw pokażą wam w jaki sposób skutecznie przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na praktykę przynoszącą niesamowite efekty.

Pamiętajcie: dostęp do materiałów szkoleniowych dajemy wam na okres dożywotni, co oznacza, że zawsze będziecie mogli wracać do interesujących was kwestii.

Szkolenie to – w formie online – prowadzone jest przez Martę Siłakowską-Zioune, pedagoga specjalnego, którą poznać mogliście już przy kursie TERAPIA RĘKI czy PSYCHOMOTORYKA.

Zachęcamy was do zapisania się na kurs dotyczący motoryki dużej: wiedza jaką przekazujemy przyda wam się w pracy, życiu codziennym. To inwestycja w swój rozwój i umiejętności.

Mamy nadzieję, że spodobał wam się nasz Sportowy Box, i że każdy z was znajdzie w nim coś dla siebie. Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie w życiu – zwłaszcza w życiu dziecka – dlatego powinniśmy o niej pamiętać każdego dnia.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.