Świat Liczb: kurs w wersji demo i pełnowymiarowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Znajomość liczb i umiejętność liczenia towarzyszy każdemu człowiekowi od najmłodszych lat. 
Pracując z małymi dziećmi jako nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), czy też rodzice, naszym celem jest przekazanie najmłodszym wiedzy w sposób ciekawy, atrakcyjny, bezstresowy.

Nauka liczb i przeliczania często kojarzy nam się z nudą. Bo jak mielibyśmy przekazać wiedzę o dodawaniu czy liczbach parzystych i nieparzystych w kreatywny sposób, w formie zabawy? 🙂

Oczywiście, jest to możliwe! Nauka liczenia może być niesamowitą frajdą, do którą dzieci będą z radością wracały, przyswajając szybko nowe informacje. 

Gdy zauważymy u dziecka fazę wrażliwą na liczby, powinniśmy podążyć za naturalnymi zainteresowaniami dziecka i jak najbardziej: rozpocząć “matematyczną” przygodę!
Wiele osób zastanawia się w jaki sposób to zrobić. My proponujemy wam metodę Montessori, która przynosi wspaniałe efekty i jest atrakcyjna dla dziecka.

Sami pasjonując się pedagogiką Montessori, postanowiliśmy nagrać autorski kurs w formie on-line ŚWIAT LICZB INSPIROWANY METODĄ MONTESSORI.

Kurs znajdziecie TUTAJ. Obecnie możecie zakupić go w cenie promocyjnej! 

Kurs od podstaw pokazuje w jaki sposób rozpocząć naukę liczb z dzieckiem. 

Wszystko krok po kroku wytłumaczone jest przez pedagoga, praktyka i przede wszystkim mamę, która opowiada o swoich doświadczeniach w tym temacie. 

W kursie znajdziecie takie tematy jak: wprowadzenie do metody, wprowadzenie do cyfr, wprowadzenie do nauki liczenia, liczenie, liczby parzyste i nieparzyste. W kursie znajdziecie także karty PDF do druku, do pracy z dzieckiem oraz będziecie mieć możliwość pobrania i wydrukowania certyfikatu uczestnictwa w kursie na druku MEN.

Co ważne: kurs jest w formie on-line, a to oznacza naukę w indywidualnym tempie kursanta. Wszystkie materiały dostępne na kursie znajdują się na koncie dożywotnio – a to znaczy,  że można wracać do konkretnego tematu czy lekcji w dowolnej momencie.
Specjalnie dla naszych klientów i obserwatorów, stworzyliśmy coś SPECJALNEGO!
Mini kurs w wersji DEMO…ŚWIAT LICZB. Umieściliśmy w nim dwie darmowe lekcje z kursu pełnowymiarowego.
Wystarczy, że dokonacie darmowego zamówienia na kurs demo, a będziecie mieć możliwość skorzystania z dwóch wybranych przez nas lekcji z kursu nauki liczenia.
To świetna opcja, by podejrzeć w jakiej formie przekażemy wam wiedzę.
Darmowego zamówienia dokonacie TUTAJ.

Mamy nadzieję, że spodoba wam się sposób prowadzenia przez nas kursu: pokazujemy praktyczne rozwiązania i sposoby prowadzenia nauki w formie zabawy.

 Naprawdę warto skorzystać z naszych dwóch darmowych lekcji i następne – być może – skorzystać z kursu w wersji pełnowymiarowej, by zdobyte umiejętności wykorzystać w praktycznej pracy z dzieckiem.

Nauczanie to pasja: warto poznać innowacyjne sposoby przekazania wiedzy.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.