Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Czytanie tego wpisu zajmie Ci około 5 minut

Rozwój zawodowy nauczycieli i opiekunów w żłobku ma ogromne znaczenie. Przede wszystkim dzięki rozwojowi, poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności, poprawia się jakość opieki i edukacji dzieci w żłobku czy przedszkolu. Dzięki rozwojowi, osoby pracujące z dziećmi uczą się jeszcze bardziej uwzględniać i dbać o indywidualne potrzeby maluchów.

Chcąc wspierać osoby pracujące z dziećmi, jak i rodziców, w rozwoju i poszerzaniu wiedzy z zakresu pedagogiki, cały czas tworzymy nowości ukazujące się w naszym sklepie internetowym. To nie tylko pomoce wartościowe edukacyjne, ale także inspirujące e-booki czy pełne wiedzy i praktyki…kursy doskonalące w formie on-line. Już 24.04.2023 rusza przedsprzedaż naszego nowego kursu on-line Gry i zabawy edukacyjne w wieku przedszkolnym…

W jaki sposób zabawa wpływa na rozwój emocjonalny i społeczny dzieci?

Zabawa jest naturalnym sposobem, w jaki dzieci eksplorują i doświadczają świata, ucząc się tym samym nowych umiejętności. Należy również wspomnieć, iż zabawa ma ogromne znaczenie dla rozwoju społecznego i emocjonalnego dzieci. Podczas zabawy dzieci mają okazję do interakcji z rówieśnikami i dorosłymi, do uczenia się rozwiązywania problemów, nauki współpracy, wyrażania swoich emocji i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym mogą pomóc w rozwijaniu tych umiejętności. Dzieci uczą się współpracy, empatii, kreatywności oraz radzenia sobie z konfliktami. Zabawy integracyjne pozwalają dzieciom poznać siebie nawzajem i nawiązać pozytywne relacje z innymi dziećmi, co ma kluczowe znaczenie dla ich dalszego rozwoju społecznego.

Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.

Na naszym kursie poznasz wiele pomysłów na gry i zabawy integracyjne

Założeniem kursu jest stworzenie przyjaznej i pozytywnej przestrzeni, w której dzieci mogą swobodnie eksperymentować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Kurs składa się z różnorodnych gier i zabaw, które są dostosowane do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym.

Na kursie poznasz między innymi:

-zabawy ruchowe,
-zabawy plastyczne,
-zabawy muzyczne,
-zabawy na poznanie się,
-masażyki dziecięce,
-zabawy z piłką,
-kreatywne zabawy zespołowe

Korzyści i autor kursu

Uczestnictwo w kursie on-line Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym może przynieść wiele korzyści dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Można wyróżnić między innymi:

-rozwój umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci, w tym współpracy, empatii, radzenia sobie z emocjami i konfliktami.
-wspieranie rozwoju wyobraźni i kreatywności u dzieci, co ma pozytywny wpływ na ich rozwój intelektualny.
-umożliwienie dzieciom poznanie siebie nawzajem i nawiązania pozytywnych relacji z innymi, co ma kluczowe znaczenie dla ich dalszego rozwoju społecznego.
-poprawa umiejętności rodziców i nauczycieli w efektywnym wspieraniu rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, w tym w radzeniu sobie z trudnymi zachowaniami i sytuacjami.

Autorką kursu jest Aleksandra Kazimierczak, pedagog, trenerka umiejętności społecznych i terapeutka ręki. Od kilkunastu lat wspiera w rozwoju dzieci rodziców oraz nauczycieli. Pracuje w szkole jako wychowawca świetlicy szkolnej oraz prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

Przedsprzedaż

Przedsprzedaż tego pełnego inspiracji i pomysłów szkolenia rusza już 24.04.2023 na naszej stronie Eduka Center. Warto skorzystać z tej okazji, ponieważ daje ona gwarancję zakupienia szkolenia w dużo niższej cenie. To realna szansa na zyskanie cennych, praktycznych umiejętności, wykorzystanych następnie z powodzeniem w pracy z dziećmi.

Co więcej, dostęp do kursu otrzymuje się na okres dożywotni. Oznacza to, że można uczyć się w dowolnym czasie i wracać do interesujących nas zagadnień w razie potrzeby.

Kursy on-line to świetne rozwiązanie na rozwijanie swoich umiejętności w zakresie pedagogiki. Skorzystaj z tej szansy. Nie przegap daty 24.04.2023 – ruszamy już za kilka dni z przedsprzedażą!

📍 ZOBACZ TAKŻE:

🍀 Kurs na opiekuna w żłobku

🍀 Sklep internetowy Eduka Center

🍀 Blog Eduka Center

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Nadchodzą nowe kursy od Eduka Center

Nadchodzą nowe kursy od Eduka Center!

Wiosna to czas wyzwań i rozwoju. Tak więc wychodzimy wam na przeciw: juz w kwietniu rusza przedsprzedaż dwóch nowych kursów od Eduka Center!