Terapia ręki z Eduka Center

Terapia ręki z Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Opisywaliśmy już jak ważna jest motoryka mała i stosowanie ćwiczeń, które ją rozwijają. Każdy rodzic jak i pedagog (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ) wie, jak bardzo precyzyjna praca rączek przydaje się w późniejszych latach szkolnych.
Motoryka jak i grafomotoryka mają ogromne znaczenie. Na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi stworzyliśmy nowy, książeczkowy pakiet Ręka Pracuje. Znajdziecie go TUTAJ.
Wiemy jednak jak duże znaczenie mają różne ćwiczenia oraz jak ważna jest umiejętność rozpoznawania ewentualnych problemów – w miarę wcześniej. Dlatego też, jako zespół Eduka Center, stworzyliśmy nowy, pełen inspiracji, wiedzy i gotowych pomysłów kurs – MOTORYCZNI GENIUSZE. TERAPIA RĘKI I GRAFOMOTORYKA.

DLA KOGO?

Kurs skierowany jest tak naprawdę dla każdej osoby zainteresowanej terapią ręki i grafomotoryką. Oczywiście duże znaczenie może mieć w pracy pedagogów i opiekunów; dzięki niemu, osoby pracujące z dziećmi poszerzą swoją wiedzę oraz będą mieć możliwość zastosowania nowych ćwiczeń czy scenariuszy zajęć związanych z terapią ręki. Co więcej, jako placówka kształcenia ustawicznego, wystawiamy zaświadczenia MEN co może mieć ogromne znaczenie w pracy pedagogicznej.
Kurs jest idealny również dla studentów kierunków pedagogicznych czy rodziców, którzy chcą świadomie pracować z dzieckiem w domu, rozwijając jego możliwości grafomotoryczne. 

CO ZNAJDUJE SIĘ W KURSIE?

Kurs przede wszystkim jest bardzo profesjonalny. Został stworzony przez mgr Martę Siłakowską-Zioune, która z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Zajmuje się ona terapią z zakresu integracji sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG Biofeedback. Lubi pracować na zasobach – nie deficytach.
Kurs jest w formie on-line, a to oznacza, że dostęp do materiałów otrzymuje się na okres dożywotni. Wyróżnia nas przede wszystkim praktyka – na kursie znajduje się wiele autorskich, gotowych scenariuszy i propozycji ćwiczeń. Kurs składa się w 90% z praktyki, która jest najważniejsza!

Z naszym kursem bez stresu, w sposób przyjemny i kreatywny, uczynisz z dziecka motorycznego geniusza. To niezwykle ważne, by pomóc dziecku rozwijać precyzyjne ruchy rąk i palców.
Przede wszystkim zaletą jest to, że do materiałów można wracać kiedy się chce, a nauka prowadzona jest w indywidualnym tempie. Ucz się gdzie chcesz, kiedy chcesz, ile chcesz – wystarczy dostęp do internetu!

Tematyka z kursu dostępna jest na stronie kursu TUTAJ. Obecnie trwa przedsprzedaż – teraz aż o 85% taniej!

PS dbamy o naszych klientów dlatego zapisując się na kurs otrzymasz dwa bonusy GRATIS. Jest to nasz nowy pakiet książeczkowy Rączka Pracuje oraz pakiet grafomotoryczny – Wszystko dla małej rączki.

Naprawdę warto! Motoryczni geniusze – to brzmi naprawdę dobrze!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…