tylko u nas takie bony

Tylko u nas takie bony!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Obecnie rynek jest łaskawy dla osób, które marzą o tym, by pracować z dziećmi do lat 3.
Aby pracować w żłobku lub klubie malucha na stanowisku opiekuna, należy posiadać co najmniej wykształcenie średnie i kurs 280h, składający się z 200h teorii oraz 80h praktyk.

Na rynku można znaleźć wiele propozycji kursów na opiekuna – czy to w formie stacjonarnej, czy też popularnej teraz formie on-line.

Aby zapisać się na dany kurs warto w pierwszej kolejności sprawdzić czy placówka działa legalnie, czy posiada aktualną decyzję Ministra.

My – Eduka Center – od lat działamy na rynku. Przeszkoliliśmy tysiące kursantów z całej Polski i wciąż się rozwijamy!

Oferujemy kurs na opiekuna 280h w formie on-line. Oczywiście, posiadamy wszelkie wymagane zgody i decyzje. Nasz kurs znajdziecie TUTAJ.

Co wyróżnia nas kurs spośród innych na rynku?

Odpowiedź jest prosta…WYJĄTKOWE BONY!

AKADEMIA OPIEKUNA – bon 1

Akademia Opiekuna to nasz autorski projekt – jedyny taki! Gwarantujemy naszym kursantom, że będziemy wspierać ich w pracy z dziećmi jeszcze długo po zakończeniu kursu. 

Dostęp do Akademii otrzymuje się na 2 lata za darmo – automatycznie przy zakupie naszego kursu.

Akademia Opiekuna aktualizowana jest 2 razy w tygodniu, a to oznacza regularne pojawianie się nowości!

Co znajdziecie w Akademii? Przede wszystkim rozmaite pomoce do pracy z dziećmi, to jest: karty i pakiety edukacyjne w formacie PDF, gotowe scenariusze zajęć czy autorską muzykę do wykorzystania na zajęciach z dziećmi w formie MP4.

W Akademii znajdują się także webinaria, w których poruszamy tematy dotyczące trudnych zachowań dzieci oraz jak sobie z nimi radzić, a także wideo inspiracje.

W Akademii znajdziecie też e-booki z propozycjami zabaw ruchowych, sensorycznych, plastycznych czy naklejki na szafki w żłobku.

Oferta w Akademii jest naprawdę bogata – więc warto!

KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ – bon 2

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest niesamowicie ważna, bez względu na to jaki zawód wykonujemy. Jednak przy pracy z małymi dziećmi jest wręcz koniecznością – taką umiejętność powinien posiadać każdy dobrze wyszkolony pracownik.

Dzięki naszej szybkiej reakcji możemy  uratować komuś zdrowie, a nawet i życie!

Choć według przepisów kurs pierwszej pomocy nieodpłatnie powinien zapewnić pracodawca, my oferujemy wam niezwykły bon – KURS PIERWSZEJ POMOCY W FORMIE ON-LINE za darmo dla osób posiadających aktywny dostęp do kursu na opiekuna!

Oczywiście, po zdaniu testu otrzymacie zaświadczenie dodatkowo z pierwszej pomocy.

To bardzo potrzebny i pożądany bon, z którego – mamy nadzieję – skorzysta jak najwięcej naszych kursantów.

Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, a zorganizowany jest w taki sposób, by każdy mógł przyswoić wiedzę we własnym tempie.

Na kursie zostanie omówionych 30 najważniejszych zagadnień. Kurs składa się z webinarów oraz wideo pokazów.

Jak widzicie, przy zakupie kursu na opiekuna poza samym szkoleniem oferujemy także wartościowe bony, z których jako nasi kursanci możecie korzystać! 

Robimy wszystko, by ulepszać naszą ofertę i mamy nadzieję, że z radością skorzystacie z możliwości jakie dla was tworzymy!

PS jeśli interesuje Cię tylko kurs pierwszej pomocy – bez kursu na opiekuna – również masz taką możliwość!

Obecnie na kurs pierwszej pomocy trwa przedsprzedaż, na naszej stronie Eduka Center – KLIK.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.