Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Czytanie tego wpisu zajmie Ci około 3.5 minuty

W dzisiejszych czasach edukacja staje się coraz bardziej…popularna. Nie ma wątpliwości, iż nauka zawsze była ważna i cenna, jednak w ostatnich latach ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie ma edukacja w kontekście rozwoju kariery zawodowej czy rozwoju osobistego. Możliwości doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy jest teraz bardzo wiele. Uznanie zdobywają kursy on-line, dzięki którym można efektywnie szkolić się w wybranej dziedzinie, bez konieczności wychodzenia z domu (sprawdź nasz kurs na opiekuna w żłobku). Niestety, mimo to ludzie nierzadko rezygnują z inwestowania w siebie czy ze swoich ambicji przez wzgląd na…koszty.

Jak więc poradzić sobie z finansowaniem swojego rozwoju, zwłaszcza jeśli bardzo zależy nam na zdobyciu konkretnych kwalifikacji zawodowych? Czy są jakieś alternatywy? Otóż okazuje się, że tak! Jeśli interesuje Cię kurs na opiekuna w żłobku i chcesz pracować z dziećmi do lat 3, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Przedstawiamy w nim ciekawą opcję zapłaty za szkolenie on-line na opiekuna w żłobku…

Metoda odroczonych płatności

Jeśli chodzi o nasz kurs na opiekuna w żłobku w formie on-line, który nadaje pełne kwalifikacje zawodowe, możliwości zapłaty za niego jest kilka. Oczywiście można zapłacić z góry, wybierając opcję przelewu tradycyjnego lub szybkich płatności. Można także skorzystać z opcji płatności na raty: bez weryfikacji banku (opcja 2, 3 lub 4 rat) lub z weryfikacją banku. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jeden sposób. A jest nim…metoda odroczonych płatności.

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków. Dzięki temu rozwiązaniu osoby, które nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi, mogą skorzystać z oferty szkoleniowej lub kursu i zainwestować w swój rozwój zawodowy bez konieczności czekania na odpowiedni moment.

Na naszej stronie głównej możesz skorzystać z różnych metod odroczonych płatności. Poniżej opisujemy trzy, na które warto zwrócić uwagę.

PayPo – zapłać po 30 dniach

Jedną z metod, z których możesz skorzystać jest metoda płatności z PayPo. Możesz zakupić kurs, uczyć się i zapłacić za niego dopiero po 30 dniach nauki – bez dodatkowych kosztów. Zakupy z PayPo są proste i szybkie. Po kliknięciu w opcję zakupu kursu, wybierasz metodę płatności PayPo (dostępna w Przelewy24, DotPay, PayU). Gdy przekieruje Cię do płatności PayPo, musisz podać swoje dane: adres email, nr telefonu, nr PESEL. Nie martw się o swoje dane: są one całkowicie bezpieczne, nie są przetwarzane do żadnych celów. Podanie ich służy zweryfikowaniu twojej pełnoletności.

PayPo opłaci twoje zakupy, a Ty otrzymasz dostęp do kursu online. Od tego czasu masz 30 dni, aby zapłacić PayPo za zakupy – bez dodatkowych kosztów! PayPo to świetna alternatywa – pozwoli Ci rozpocząć kurs od razu. Zapłacisz dopiero po 30 dniach nauki.

Twisto – zapłać po 30 dniach

Kolejną metodą odroczonej płatności jest Twisto. Tutaj również masz opcję zapłaty po 30 dniach. Wybierając opcję płatności, wybierz PayU i zobaczysz opcję zapłaty po 30 dniach z Twisto. W tej metodzie również potrzebne są twoje dane, takie jak adres email, nr telefonu oraz nr PESEL – konieczne do zweryfikowania wieku. Z metody tej również możesz korzystać bez dodatkowych kosztów. Za darmo i wygodnie – tak właśnie możesz dokonać zakupu kursu online z pomocą Twisto.

P24 NOW – odrocz płatność nawet do 54 dni

Kolejną metodą, z której możesz skorzystać jest nowa metoda od Przelewy24. Co ważne, z tą metodą płatność możesz odroczyć aż do 54 dni! Tak więc zakupujesz kurs, zdobywasz nową wiedzę, a płatność regulujesz dopiero po 54 dniach. Zakupy z P24 NOW są szybkie, bezpieczne i proste – transakcję potwierdzasz kodem SMS.

Do plusów można zaliczyć to, że korzystając z P24 NOW nie musisz podłączać swojej karty kredytowej, możesz odroczyć płatność aż do 54 dni, jest to jak najbardziej bezpieczna opcja opłaty. Jeśli chodzi o minusy to trzeba zaznaczyć iż jest to najdłuższa z form pod względem dokonywania zapisu, a pozytywna decyzja wymaga pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem kursu na opiekuna w żłobku, a nie dysponujesz wystarczającymi środkami finansowymi, warto rozważyć skorzystanie z metody odroczonych płatności. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zainwestować w siebie, zdobyć nowe kwalifikacje i rozpocząć pracę z dziećmi. Metod jest wiele więc na pewno wybierzesz coś dla siebie. Nie zwlekaj: czas i tak upłynie!

📌 ZOBACZ TAKŻE:

🍀 Kursy Eduka Center

🍀 Karty PDF Eduka Center

🍀 Blog Eduka Center

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.

Nadchodzą nowe kursy od Eduka Center

Nadchodzą nowe kursy od Eduka Center!

Wiosna to czas wyzwań i rozwoju. Tak więc wychodzimy wam na przeciw: juz w kwietniu rusza przedsprzedaż dwóch nowych kursów od Eduka Center!