Uczcij z dziećmi Dzień Języków!

Uczcij z dziećmi Dzień Języków!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dni tematyczne to coś, co my – opiekunowie i nauczyciele (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) – bardzo lubimy! Również rodzice coraz częściej korzystają z okazji nietypowego święta, np Dnia Misia czy Dnia Bitej Śmietany, by zorganizować z dziećmi w domu ciekawe ćwiczenia i zabawy.
Najbardziej jednak zachwycone są dzieci! Taka odskocznia od codziennej rutyny żłobkowej, przedszkolnej, domowej – to wielkie wydarzenie.

Celebrowanie nawet najmniejszych rzeczy niesie frajdę i moc uśmiechu – dlatego tak ważne jest, byśmy nie rezygnowali z dostarczania tak pozytywnych emocji maluchom!
Już niedługo będzie okazja do zorganizowania cudownego, pełnego niespodzianek dnia! Mamy końcówkę września, a to oznacza….Dzień Języków!


Dzień Języków obchodzimy już 26.09, co przypada w sobotę. Możemy jednak zajęcia zorganizować na początku tygodnia!
Jak to zrobić?
My proponujemy wam stworzyć niesamowity klimat z najnowszym pakietem Eduka Center – DZIEŃ JĘZYKÓW!
Z okazji tego święta udostępniliśmy pakiet za darmo, byśmy wszyscy – rodzice, nauczyciele, opiekunowie – mogli stworzyć dzieciom magiczną atmosferę!


PAKIET ŚCIĄGNIĘCIE TUTAJ!!!!


A co w nim znajdziemy?

DYPLOMY

Przede wszystkim kolorowe dyplomy, które będziemy mogli wręczyć dzieciom pod koniec dnia – w podziękowaniu za uczestnictwo w zabawie. Na pewno takie dyplomy sprawią im wiele frajdy i radości!ODZNAKI

Przygotowaliśmy także kolorowe, okrągłe odznaki, które dzieci będą mogły przyczepić sobie – na przykład – na koszulkę. Dzięki temu wszyscy poczują klimat…Dnia Języków! 

PLANSZE

Kolorowe plansze z powitaniami…w różnych językach! Dzięki nim ozdobicie salę czy pokoik dziecka – co wprowadzi dodatkowy klimat. Warto je zalaminować, by posłużyły na długi czas! Warto spróbować przywitać się z dziećmi w różnych językach, które widoczne są na planszach.

SZEREGI I SEKWENCJE

Nie zabraknie także ćwiczeń! Szeregi i sekwencje w tematyce dni języków na pewno w atrakcyjny sposób zachęcą dziecko do aktywności. Ich zadaniem będzie ułożenie obrazków zgodnie z zasadą.

KRAJE GRAFIKA

Gdy zalaminujesz plakaty przedstawiające kraje – posłużą Ci na długi czas. Można z dziećmi omawiać informacje zawarte na planszach, wykorzystać je do rozmów na temat różnych krajów. 

DOPASOWANIE

Kolejne świetne ćwiczenie, w którym to dziecko będzie miało za zadanie doczepić element do konkretnego kraju. To świetny sposób na utrwalenie wiadomości.
Więcej ciekawych pakietów znajdziecie na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi, o TUTAJ.


Mamy nadzieję, że zainspirujecie się naszymi darmowymi  materiałami i zorganizujecie ciekawy dzień: pełen radości, kreatywności, uśmiechu i frajdy!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…