W jakie gry grać z dziećmi w zimę?

W jakie gry grać z dziećmi w zimę?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ależ ogarnął nas ten zimowy nastrój! Coraz częściej przekonujemy się o tym, że to już królowa Zima nadeszła! Dzieci na pewno są podekscytowane, a i dorośli spoglądają z nutką radosnego oczekiwania za okno. Bo przecież śnieg jest taki magiczny – a każdy z nas marzy o białych świętach!

W zimę, kiedy wyjścia na dwór są ograniczone, a dnie głównie spędzamy w domu, sali żłobkowej czy przedszkolnej (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), chcemy zrobić wszystko, by nie dopuścić Pan Nudy do naszego rozkładu dnia.

Dzieciom warto proponować nowe zabawy i ćwiczenia, które zainteresują je i sprawią, że z zaciekawieniem będą brały w nich aktywny udział.

W poprzednich artykułach proponowaliśmy wam przeróżne rozwiązania na ciekawe zajęcia. Również dzisiaj przygotowaliśmy propozycję, która może was zainteresować. 

Pewnie zastanawiacie się…w jakie gry grać z dziećmi w święta? Dzieci uwielbiają grać więc warto gry wprowadzać do codziennego rozkładu dnia! To nie tylko świetna zabawa, ale także nauka. Rozwija się między innymi koncentracja uwagi, pamięć, spostrzegawczość, motoryka. 

Specjalnie dla was – rodziców, opiekunów, nauczycieli – przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet edukacyjny ZIMOWE GRY.

Pakiet znajdziecie na naszej stronie TUTAJ.

Co w nim znajdziecie? Oczywiście propozycje gier i to w zimowym klimacie – a więc idealnie nadają się na tę porę roku!

W pakiecie znajdziecie takie gry jak:

  • kółko-krzyżyk – gra, którą znają chyba wszyscy, a która wciąż jest idealną rozrywką! Przygotowaliśmy dla was wersję świąteczną: z choinkami i bombkami.
  • memory – kolejna gra, którą dzieci uwielbiają! Gra oczywiście polega na znalezieniu jak największej ilości par. Oczywiście przygotowaliśmy świąteczne, przepiękne pary, które zachwycą każdego!
  • kostka aktywności zimowej – gra, którą polubi każdy maluch. Dziecko rzuca kostką, jego zadaniem jest naśladować daną aktywność fizyczną. Aktywności oczywiście przygotowaliśmy iście zimowe!
  • bingo – znacie bingo? Na pewno! Przygotowaliśmy dla was wersję świąteczną – na pewno wam się spodoba. Przepiękne, estetyczne ilustracje – to coś co wyróżnia nasze pakiety.
  • świąteczne karty – w tej grze zasady są takie jak w grze “wojna”. Kolorowe karty na pewno zainteresują dzieci!

Oczywiście wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia powyższych gier znajdziecie w naszym pakiecie! Warto grać z dziećmi w gry – to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, którego w zimę wydaje się być…jakby więcej! 🙂

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.