W odpowiedzi na prośby klientów: plastyka sensoryczna!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dziedzina pedagogiki jest bardzo rozległa. Istnieje wiele tematów, które należy zgłębić, bliżej poznać, przyswoić, zwłaszcza jeśli jesteśmy nauczycielami, opiekunami czy też rodzicami.
Nasz zespół Eduka Center wciąż się rozwija. Powstaliśmy po to, by wspierać pracę opiekunów (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), jednak z czasem osiągnęliśmy taki poziom rozwoju, iż teraz możemy – i chcemy! – wspierać także pracę nauczycieli czy rodziców.
Tworzymy nie tylko przeróżne pomoce dydaktyczne do pracy z najmłodszymi, które znajdziesz TUTAJ, ale także kursy doskonalące.
Nasze kursy doskonalące są w formie on-line co zdecydowanie ułatwia naukę. Materiały dostępne są na koncie kursanta dożywotnio, także można skorzystać z nich w każdej chwili, w dowolnym momencie. Można także do nich wracać gdy będziemy chcieli przypomnieć sobie daną kwestię.

Kto może skorzystać z kursów doskonalących od Eduka Center?

Otóż tak naprawdę…każdy zainteresowany! Nie musisz mieć wykształcenia pedagogicznego, by rozpocząć kurs doskonalący. Możesz być studentem czy też rodzicem – jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, jak najbardziej możesz zapisać się na nasz kurs!

W odpowiedzi na prośby klientów…plastyka sensoryczna!

Jakiś czas temu robiliśmy badania internetowe wśród naszych klientów na temat kursów, które pragnęliby zobaczyć w naszej ofercie. Często pojawiały się propozycje kursu plastyki sensorycznej. My – jak już wiecie – chcemy dla klienta jak najlepiej, dlatego też postanowiliśmy spełnić prośby naszych obserwatorów. Stworzyliśmy więc nowy kurs on-line…plastyka sensoryczna!

Kurs znajdziecie TUTAJ. Obecnie trwa przedsprzedaż, a cena jest naprawdę atrakcyjna.
Co wyróżnia nasz kurs to z pewnością to, iż jest on w 90% praktyczny. Jest to profesjonalne szkolenie, które na pewno dostarczy Ci ogromu wiedzy i inspiracji. Gotowe ćwiczenia, zabawy, kreatywne pomysły – to wszystko odnajdziesz na naszym najnowszym szkoleniu.

Czego nauczysz się na kursie?

Na kursie zgłębisz i poszerzysz swoją wiedzę na temat metody pracy z dziećmi jaką jest plastyka sensoryczna. Na pewno opowiemy Ci o podstawowych układach zmysłowych, które są rozwijane w trakcie zajęć prowadzonych powyższą metodą. Poruszymy temat zmysłu dotyku, wzroku, powonienia oraz czucia głębokiego.
Poznasz także zasady prowadzenia zajęć z plastyki sensorycznej, które z pewnością ułatwią Ci pracę praktyczną. Opowiemy o tym, w jaki sposób plastyka sensoryczna wspiera rozwój małego dziecka oraz dostarczymy wielu inspiracji.
Oferujemy aż 11 odrębnych wideo – każde z opisem innego pomysłu na kreatywną zabawę czy ćwiczenie. Poznasz sposoby na ciecz nienewtonowską, makaronowe szaleństwo, carrot fluid, zabawy z lodem, zabawy z ryżem, zabawy z wodą czy piankolinę. Kolorowa masa solna? To świetna zabawa – opiszemy ją na kursie, bardzo dokładnie!

ZAŚWIADCZENIE MEN

Po kursie masz możliwość otrzymania zaświadczenia. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego, także wystawiamy zaświadczenia na drukach MEN.
Zaświadczenie w formie podstawowej, do druku samodzielnego, wygenerujesz po zakończeniu kursu. Co więcej, za dodatkową opłatą – 35 zł – możesz także zamówić dokument w wersji papierowej, rozszerzonej. Taki dokument wyślemy do wskazanego przez Ciebie paczkomatu.

Przygotuj się do stosowania metody, która wesprze rozwój układów zmysłowych u dzieci, rozwinie świadomość przestrzenii i działania – zapisz się na kurs on-line PLASTYKA SENSORYCZNA od Eduka Center!
Krok w stronę rozwoju to zawsze dobry krok!

Dajemy Ci także możliwość pobrania MINI KURSU DEMO PLASTYKA SENSORYCZNA, za który nic nie płacisz!

Kurs jest całkowicie ZA DARMO! – znajdziesz w nim dwie przykładowe lekcje z kursu: carrot fluid oraz zabawy z lodem. Wersje demo zamówisz TUTAJ. Jest całkowicie DARMOWA!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.