Wspieramy pracę pedagogów. Niezbędnik pedagoga [zapowiedź]

Wspieramy pracę pedagogów. Niezbędnik pedagoga [zapowiedź]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Pedagogika to nasza pasja. Rozumiemy doskonale osoby, które twierdzą, że praca z dziećmi to praca ich marzeń. Nasz zespół składa się z pedagogów – nauczycieli i opiekunów – czynnie zaangażowanych w opiekę i wychowanie dzieci, we wspieranie innych osób pracujących w zawodzie (ps zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ).

Wiemy, że życie nie jest jedynie sielanką, a każda praca wiąże się z pewnymi trudnościami. Również praca z dziećmi to zajęcie nieraz stawiające opiekunów i nauczycieli w sytuacjach problematycznych. Przede wszystkim takie zajęcie wymaga od nas niesamowicie wielkiej odpowiedzialności, zaangażowania, cierpliwości, a także kreatywności.

Pedagodzy powinni wykazać się umiejętnością zorganizowania swojego czasu, w taki sposób, by wszystkie czynności dnia idealnie ze sobą pogodzić. I tutaj pomocną dłoń wyciągamy my – Eduka Center.
Dobrze wiecie, że wciąż się rozwijamy i tworzymy dla was – pedagogów – wciąż nowe materiały, które urozmaicą waszą pracę oraz pomogą wywołać szczęście na twarzy maluszków. I właśnie dziś mamy przyjemność zdradzić wam rąbek tajemnicy. Już niedługo będziecie mogli skorzystać z naszego Niezbędnika Pedagoga.


Niezbędnik pedagoga. Cóż to takiego?


Niezbędnik pedagoga to specjalnie przygotowany przez nas, autorski Kalendarz Pedagoga 2020/2021. Pięknie wykonany i cieszący oko – będzie perełką dla każdego estety!
Liczący 16 stron – zdecydowanie ułatwi wam pracę.


Co zawiera?


Przede wszystkim Plany pracy pedagoga. Przejrzyste kolumny pozwolą wam na planowanie pracy w przyjemny sposób – wszystko będzie w jednym miejscu: uporządkowane i widoczne. Niezbędnik Pedagoga zawiera plany pracy tygodniowej jak i miesięcznej.
Plany pracy to jednak nie wszystko!
Wisienką na torcie jest Kalendarz Świąt. Z nim nie przegapicie ważnych wydarzeń – będących idealną propozycją do przeprowadzenia ciekawych zajęć tematycznych!
Nasz kalendarz skutecznie przypomni wam o dniu bitej śmietany czy dniu małpy! Wyobrażacie już sobie te zabawne ćwiczenia i opowieści podczas zajęć? My tak! Maluchy będą zachwycone.


Nasz Niezbędnik pedagoga już niedługo pojawi się na naszej stronie. Na pewno będziemy informować was na bieżąco.
To dla was tworzymy wszelkie nowości. Z naszej ankiety wynika, iż chcecie więcej pomocy do pracy z dziećmi – i te pojawią się niedługo! Cieszymy się, że jesteście z nami.


Pamiętajcie: nasz zawód – zawód pedagogów – to niezwykle satysfakcjonujące zajęcie. Mamy wpływ na rozwój dzieci – pokierujmy więc nim dobrze i w przemyślany sposób!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.