wybrany-produkt-za-opinie

Wybrany produkt za opinię!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Wiemy, jak bardzo ważny jest rozwój osobisty i chęć do ciągłego doszkalania się. Każdy w swej pracy chce być jak najlepszy – zwłaszcza jeśli to, czym się zajmuje to jego pasja.

Oczywiście my, jako zespół Eduka Center, chcemy być coraz lepsi i lepsi. Naszym celem jest wspieranie pracy opiekunów i nauczycieli, a także rodziców. Szkolimy również osoby marzące o pracy z dziećmi do lat 3, na opiekuna w żłobku czy klubie malucha. Nasz kurs, z aktualną decyzją Ministerstwa, nadający legalne kwalifikacje zawodowe, znajdziecie TUTAJ.

Chcemy – jak każda firma – się rozwijać i zdobywać rozpoznawalność i zaufanie naszych klientów. Wiemy jak ważna jest promocja własnej marki, ale również…realne opinie od klientów! 🙂

Każdy z nas, kupując nowy produkt, z chęcią sprawdza opinie osób, które miały już okazję korzystać z danej rzeczy czy materiału. To naturalna reakcja. Lubimy dowiedzieć się czy to co planujemy zakupić jest warte swej ceny. Kupowanie kota w worku? Nikt tego nie lubi! 🙂

W związku z tym, chcemy zachęcić wszystkich, którzy brali udział w jakimkolwiek naszym kursie doskonalącym online do wyrażenia opinii! 😉

PRODUKT ZA WYRAŻENIE OPINII

Ruszyła specjalna akcja na Eduka Center: produkt za wyrażenie opinii. Obejmuje ona wszystkie osoby, które korzystały z jakiegokolwiek kursu doskonalącego od Eduka Center. 

Za wyrażenie swojej opinii pod produktem w naszym sklepie – TUTAJ – przewidujemy prezent. 

Prezentem jest wybrany produkt do 50 zł, który osoba wyrażająca swą opinie o kursie, otrzyma na swoje konto.

Oczywiście, cała akcja posiada regulamin, który chętnie wyślemy wszystkim zainteresowanym. W tym celu prosimy o kontakt z szkolenia@edukacenter.pl

Ważne informacje są takie, że opinia musi składać się z co najmniej 4 zdań w języku polskim. Powinna być napisana poprawną polszczyzną, nie powinna zawierać wulgaryzmów i innych obraźliwych słów, wypowiedź powinna być kulturalna. 

W opinii należy odnieść się do własnych, ogólnych wrażeń o szkoleniu, wspomnieć o zaletach/mocnych stronach kursu, napisać dlaczego wybrało się akurat to szkolenie oraz jak zdobyta wiedza na kursie wpłynęła na pracę z dziećmi 🙂

Istotny jest fakt, iż akcja obejmuje pierwsze 20 osób, które wyrażą chęć skorzystania z niej.

Jak skorzystać z akcji? Należy napisać opinię w sklepie Eduka Center pod wybranym kursem, z którego się korzystało – opinia powinna spełniać powyższe wymogi. Następnie zrobić print screen opinii i przesłać go na szkolenia@edukacenter.pl z informacją jaki produkt do 50 zł chciałoby się otrzymać w zamian.

Będziemy was na bieżąco informować na naszych social mediach, do których link znajdziecie na końcu wpisu, o tym ile wolnych miejsc zostało jeszcze w tej akcji! 🙂

Jeśli macie ochotę skorzystać z naszego innego kursu – warto wziąć udział w akcji. Dostajecie możliwość otrzymania wybranego produktu do 50 zł – całkowicie za darmo!

Opinie są dla nas bardzo ważne. Mogą też innym przyszłym kupującym ułatwić dokonanie decyzji 🙂

A wszystkie nasze produkty, znajdziecie w sklepie – KLIK.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.