Zapowiedź nowego kursu on-line…Animator zabaw dziecięcych!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Wiele osób marzy o pracy z dziećmi. Na pewno różni się ona od innych – daje niesamowicie wiele radości, uśmiechu, wyzwala kreatywność i dobre emocje.

Pracować z dziećmi możemy jako nauczyciele w przedszkolu, opiekunowie w żłobku (zobacz nasz kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku TUTAJ), czy świadcząc swoje usługi jako niania.

Kurs na opiekunkę dziecięcą – czyli nianię – możecie znaleźć w naszej ofercie kursów doskonalących od Eduka Center – dokładnie TUTAJ. Połączony jest on z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej, a więc na pewno poszerzy waszą wiedzę i umiejętności, jeśli chcecie zatrudnić się u osób prywatnych, oferując opiekę nad dziećmi w warunkach domowych.

Można także zająć się byciem animatorem zabaw dziecięcych. To świetne zajęcie nie tylko dla studentów czy uczniów, ale także osób kochających dziećmi, chcących podjąć się dodatkowego zatrudnienia. Będzie to również idealna propozycja dla pedagogów czy opiekunów.

Animator zabaw dziecięcych w obecnych czasach cieszy się dużą popularnością. Wiele osób korzysta z usług animatora, np podczas przyjęć urodzinowych (zarówno małych jak i dużych), komunii, wesel czy innych uroczystości, na których obecne są dzieci. Animator gwarantuje świetną zabawę, nieopisaną frajdę, zorganizowanie dzieciom czasu w kreatywny sposób.

Wiedząc jak cenne są usługi takiej osoby oraz jak wielkie jest zainteresowanie wykonywaniem tego typu zajęcia, zespół Eduka Center, postanowił zorganizować wyjątkowy kurs doskonalący w formie on-line właśnie na Animatora Zabaw dziecięcych!

ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH – ZAPOWIEDŹ KURSU

Już niedługo dostępny będzie najnowszy kurs od Eduka Center – Animator zabaw dziecięcych w formie on-line. O szczegółach i konkretnej dacie przedsprzedaży i startu kursu będziemy informować was na bieżąco.

Nie obawiajcie się tego, że kurs jest w formie on-line. Nie lubimy suchej teorii i zawsze stawiamy na praktykę – z kursu więc wyniesiecie bardzo, bardzo dużo!

Z kursu dowiecie się między innymi czym jest animacja i jakie otwiera możliwości. Cały moduł poświęciliśmy także planowaniu pracy, ponieważ ma to ogromne znaczenie. Poznanie animacyjny savoir vivre, dowiecie się nieco więcej o szukaniu inspiracji oraz o przygotowaniu się do działania.

Kolejne moduły poświęcone są części najbardziej interesującej dla przyszłych animatorów, czyli zabawom. Poznacie: zabawy ruchowe, zabawy statyczne, eksperymenty, eliksiry, a także dodatkowe atrakcje.

Inspiracji i propozycji zabaw będzie naprawdę wiele – dzięki temu kursowi macie szansę stać się najbardziej uwielbianym animatorem dziecięcym w waszej okolicy! 😉

Oczywiście, w kursie znajdziecie także wiele porad, na przykład:

  • jaki wybrać sprzęt?
  • co się może nie udać i jak temu zapobiec?
  • kiedy proponować zabawy podwórkowe na animacji?

Kurs Animator Zabaw dziecięcych to prawdziwa perełka i dobry pomysł na udoskonalenie swoich umiejętności i możliwości! 😉

Szczegóły kursu…już niebawem! Na pewno będziemy informować was na bieżąco, więc nie przegapicie startu przedsprzedaży!

PS warto spełniać swoje zawodowe marzenia. Kiedy jak nie teraz?

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.