Zapowiedź: Pakiet zwierzęta i ich kontynenty (realne!)

Zapowiedź: Pakiet Zwierzęta i ich kontynenty (realne!)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Świat jest taki piękny! Wiemy o tym my – dorośli – lecz wiedzą o tym także dzieci. Jako rodzice i opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) znamy tę niesamowitą ciekawość najmłodszych, którą budzi w nich otaczająca rzeczywistość.


To cudowne, że maluchy są głodne wiedzy i nowych informacji. Powinniśmy więc zaspokajać tę wielką potrzebę – organizując ciekawe zajęcia, wymyślając ćwiczenia, w których nie ma miejsca na nudę, organizować wycieczki. Choć w żłobku czy klubie malucha nie mamy do dyspozycji samolotu, znamy sposób na to, by odbyć podróż dookoła świata.


Czy to w ogóle możliwe?
Ale jak to?
Dalekie podróże w żłobku?

Tak, to możliwe! Czytajcie dalej, a przekonacie się jak szybko i skutecznie poznać daleki świat, jego kontynenty i żyjące na nich zwierzęta!
Wiecie, że uwielbiamy tworzyć dla was nowe rzeczy! Ruszyliśmy pełną parą z naszą stroną z pomocami do pracy z dziećmi -> KLIK.
Tam też już niedługo ukaże się kolejna wersja pakietu Zwierzęta i ich kontynenty – tym razem z realnymi zdjęciami. I to w dwóch wersjach: po polsku i po angielsku!


To prawdziwa gratka dla nauczycieli, opiekunów i rodziców. Także dla dzieci: ich przygoda z daleki światem rozpocznie się i na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. No i dzięki wersji po angielsku rozwiniemy zdolności językowe.
My już wypróbowaliśmy pakiet Zwierzęta i ich kontynenty (realne).

Nasza podróż dookoła świata dobiegła końca, ale gdy tylko mamy ochotę na ponowną wycieczkę – wyciągamy pakiet i wyruszamy na intensywne zwiedzanie połączone z nauką. To naprawdę świetna zabawa!


Dzięki temu pakietowi dzieci zdobędą wiedzę o kontynentach. Warto odczytać ich nazwy na głos, dzięki czemu dzieci utrwalą je w sposób globalny. Przy każdym kontynencie umieszczono realne zdjęcia zwierzątek, które można na nim spotkać. I tak w Europie zapoznaliśmy się – między innymi! – z jeżem, dzikiem, niedźwiedziem, w Azji poznaliśmy kameleona, tygrysa, słonia, w Australii przybiliśmy piątkę kangurowi, koali czy zaobserwowaliśmy konika wodnego, Antarktyda zafundowała nam spotkanie z pingwinem i orką. W Afryce mogliśmy podziwiać lwa – króla zwierząt – czy zebrę i żyrafę, w Ameryce Południowej powitał nas piękny żółw i kolorowa papuga, natomiast w Ameryce Północnej widzieliśmy niedźwiedzia polarnego i ośmiornicę!
Oczywiście to tylko niektóre gatunki zwierząt, które poznaliśmy: na każdym kontynencie jest ich znacznie więcej, jednak wymienianie każdego z nich zajęłoby nam bardzo, bardzo dużo czasu! Gwarantujemy jednak, iż pięknych gatunków zwierząt jest naprawdę sporo – a wy poznacie każdy z nich, wraz z małymi podróżnikami!


Gdy już zapoznacie się ze zwierzętami: pora na bliższe nawiązanie znajomości! Kto wie, może zaowocuje to przyjaźnią? Pakiet Zwierzęta i ich kontynenty (realne) oferuje memory ze zdjęciami zwierząt z Europy i Australii. To świetna zabawa po dalekiej podróży!


Ten pakiet to zdecydowanie dobry wybór do przeprowadzenia zajęć z małymi podróżnikami. Możliwości przeprowadzenia ćwiczeń po użyciu owego pakietu jest ogrom! Czy to kolorowanki czy też wyklejanie danego kontynentu ziarnami kaszy bądź innymi elementami, czy też śpiewanie piosenek podróżniczych….


Zaraźcie dzieci miłością do podróży i poznawania świata!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.