Zdobycie kwalifikacji podczas kwarantanny

Zdobycie kwalifikacji podczas kwarantanny

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Wydawałoby się, że w związku z panującą w kraju kwarantanną, zdobycie kwalifikacji stało się niemożliwe. My, jako placówka kształcenia ustawicznego, obalamy ten pogląd. Umożliwiamy zdobycie kwalifikacji w obecnej sytuacji, dzięki którym podjęcie pracy na stanowisku opiekun w żłobku stanie się faktem, a nie tylko marzeniem! Zobacz naszą ofertę kursów TUTAJ.

Czy wiesz, że……

  • obecnie wszyscy nasi kursanci uczą się on-line, zdobywając wiedzę teoretyczną i zaliczając poszczególne moduły. Sami wybierają sobie moment, który według nich jest najlepszy na naukę. Podczas gdy skończy się kwarantanna, pozostanie im do zrealizowania tylko praktyka w wybranym przez nich żłobku bądź klubie dziecięcym, w wymiarze 80h! 
  • takie osoby, już teraz realizujące kurs na opiekuna w żłobku, w pierwszej kolejności uzyskają niezbędne kwalifikacje! Oznacza to, że po ustaniu kwarantanny, szybciej znajdą wymarzoną pracę!
  • robimy wszystko, by nasi kursanci byli zadowoleni. Obecnie mamy kontakt ze żłobkami w całej Polsce, które tylko czekają na ustanie kwarantanny – w pierwszej kolejności będą zatrudniać osoby już z kwalifikacjami

Jak widać, nauka podczas kwarantanny się opłaca! Nie czekaj więc, a ucz się już teraz cennej teorii – w domu! Po ustaniu kwarantanny zostaną Ci już tylko do zaliczenia niezbędne praktyki, w wymiarze 80h. 

Korzystając z naszych kursów on-line (więcej informacji TUTAJ) zwiększasz swoje szanse na szybsze uzyskanie kwalifikacji, a tym samym znalezienie pracy, w momencie gdy placówki zostaną otwarte. 

Pamiętaj, że nasze kursy są całkowicie legalne, z aktualną decyzją Ministerstwa. Niczym nie różnią się one od kursów stacjonarnych (które teraz się nie odbywają – u nas możesz uczyć się nadal!), a na uzyskanym zaświadczeniu nie ma informacji o tym, że kurs odbywał się w formie on-line.


Nawet Ministerstwo Zdrowia czy Ministerstwo Edukacji Narodowej rekomendują naukę on-line.

Ważne, by nie rezygnować ze swoich marzeń, pasji, zainteresowań czy samorozwoju – są to elementy niezbędne do zachowania właściwego zdrowia psychicznego (równie ważnego co zdrowie fizyczne)! 

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna