akademia opiekuna - jedyny taki projekt

Akademia Opiekuna – jedyny taki projekt!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dzisiejszy artykuł dedykujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie wszelkie inspiracje do działania, do pracy. Czy choć raz nie zastanawialiście się co przygotować Waszym żłobkowym dzieciom na konkretny dzień? Szukaliście pomysłów w internecie – często bez skutku?

Dziś opowiemy Wam o naszej Akademii Opiekuna – miejscu, gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji poprowadzenia zajęć!

Co to właściwie jest Akademia Opiekuna?

Już odpowiadamy. Jest to autorski projekt zespołu Eduka Center – jedyny tak wartościowy produkt na rynku! Naszym celem jest dobro żłobkowych cioć – pragniemy, byście czerpały ze swojej pracy maksymalną przyjemność i radość. Oczywiście wiąże się to ze szczęściem i ekscytacją maluchów co nas – osoby związane ze żłobkiem – dodatkowo motywuje do działania! 

A więc z myślą o Was – żłobkowych ciociach – oraz szczęściu maluszków stworzyliśmy miejsce, w którym co miesiąc publikujemy całkiem nowe materiały do wykorzystania na zajęciach!

W akademii opiekuna znajdziesz wiele wartościowych materiałów!

Chcemy wspierać Waszą pracę ponieważ wiemy jak wartościowa jest. Pragniemy podzielić się naszą wiedzą – dostarczając Wam informacji przydatnych do pracy praktycznej. 

W Akademii Opiekuna znajdziecie SETKI pomocnych video i audio, które dostarczą Wam cennych wskazówek praktycznych dotyczących pracy opiekuna w żłobku. Znajdziecie webinaria oraz wywiady z psychologami, które mogą uświadomić Wam wiele ważnych rzeczy. Więcej o Akademii znajdziejsz TUTAJ

Jak już wcześniej wspomnieliśmy – co miesiąc publikujemy nowe materiały. Przygotowujemy dla Was całe autorskie scenariusze zajęć – wraz ze specjalnie stworzonym MP4, pomysłami na kreatywne prace plastyczne, zabawy muzyczno-ruchowe, opowiadania czy bajeczki, które pomagają wprowadzić dzieci w tematykę zajęć. 

Skupiamy się na ćwiczeniach, które dbają o wszechstronny rozwój malucha – nasze propozycje uwzględniają sensoplastykę, zabawy paluszkowe mają na celu pobudzenie wyobraźni dziecka, dbają o codzienną dawkę ruchu maluszków w ciekawy, interesujący sposób.

Można zainspirować się lub wykorzystać całe scenariusze zajęć, które proponujemy. Już wiele osób poznało wartość płynącą z korzystania z naszej Akademii Opiekuna!

Zobacz Opinie naszych uczestników

 Prócz scenariuszy zajęć znajdziecie w Akademii Opiekuna także materiały skupiające się na “trudnych” zachowaniach dzieci – oraz wskazówki jak sobie z nimi radzić. Wiemy, że takie informacje mogą okazać się cenne zwłaszcza dla osób, które swą pracę z dziećmi dopiero zaczynają – choć i osoby z wieloletnim stażem korzystają z naszych materiałów.

Jak więc uzyskać dostęp do naszego autorskiego projektu? To proste! Zapisując się na nasz kurs opiekuna w żłobku 280h Zobacz TUTAJ Kurs Opiekuna 280h otrzymacie dostęp do Akademii Opiekuna aż na 24 miesiące – co daje nam całe dwa lata inspiracji!

Jeśli jednak pracujecie już w żłobku i macie kwalifikacje ( nie potrzbujecie juz zrobić naszego kursu ) ale pragniecie zapoznać się z publikowanymi przez nas propozycjami zajęć czy materiałami pomocniczymi – możecie zapisać się do Akademii Opiekuna za jedyne 39 złotych miesięcznie. Zobacz TUTAJ o Akademii

Nie zwlekajcie! Skorzystajcie z naszych pomysłów już dziś! I pamiętajcie: robimy to wszystko dla Was!  z pasji!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.