Plakaty na Dzień Mamy: już są!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami! To piękne, wzruszające święto, które wyzwala w nas często jedne z najlepszych emocji.
Kiedy święto Mamy zaczęło być dla nas tak ważne? Gdyby cofnąć się pamięcią, większość z nas odpowiedziałaby, że od zawsze było!

Od najmłodszych lat zapewne organizowaliśmy coś z opiekunkami i nauczycielami dla mam na ich wyjątkowe święto. Każdy z nas prawdopodobnie dysponuje jakimś wspomnieniem z Dnia Mamy: czy to jak tworzyliśmy laurkę czy z dumą wręczaliśmy kwiatka.

Jak więc sami mogliśmy się przekonać: dla dzieci Dzień Matki jest równie ważnym świętem co dla mam i co dla nas – dorosłych!

Jako nauczyciele i opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), powinniśmy więc pomyśleć nad tym, w jaki sposób uczcić z dziećmi Dzień Matki.

Każdy maluch będzie dumny i zadowolony, że wie co oznacza to święto i że – przede wszystkim – może wręczyć swojej mamie coś wyjątkowego, podarunek, który sprawi jej radość, wywoła uśmiech na twarzy.

Warto więc pomyśleć o tym co przygotujemy na ten wielki dzień!

Na naszym blogu, konkretnie W TYM artykule daliśmy wam propozycję pakietu edukacyjnego, który możecie wykorzystać z najmłodszymi, tworząc zajęcia dotyczące święta Mamy. 

Dziś jednak chcemy ogłosić wam radosną informację, z której – mamy nadzieję – skorzystacie.
Na naszej stronie ukazała się całkowicie nowa zakładka…z PLAKATAMI!

Znajdziecie ją TUTAJ

Aktualnie znajdziecie tam 19 wzorów z okazji Dnia Mamy! To idealny pomysł na prezent dla tej najważniejszej kobiety w życiu każdego człowieka.
Plakaty dostępne są w trzech formatach: a1, a3 oraz a4. Wszystkie trzy formaty dostępne są w jednym zamówieniu – w jednej cenie.

Plakaty można wydrukować samodzielnie i umieścić w pięknej ramce. Naprawdę robią wrażenie: każda mama będzie wzruszona, mogąc powiesić taki prezent od swojego dziecka na ścianie.

To szybki i piękny sposób na stworzenie wyjątkowego upominku. Możecie dołączyć do niego laurkę stworzoną samodzielnie przez maluszka czy inną pracę plastyczną, wykonaną na zajęciach.

Dzień Mamy już za moment, już za chwilę – warto więc odwiedzić naszą zakładkę z PLAKATAMI.

Zdradzimy wam, że planujemy jeszcze…inne plakaty tematyczne!

Już niedługo pojawią się na naszej stronie! Planujemy stworzyć: plakaty do domu, plakaty na narodziny dziecka, plakaty w pokoju dziecka, plakaty w stylu Montessori, plakaty dla nauczycieli, plakaty edukacyjne.

Na bieżąco będziemy informować was o nowościach!

Udanego DNIA MAMY!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna